Uczniowski Klub Sportowy RG 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • RG 2000 ogłasza nabór uzupełniający dla rocznika 1999 oraz 2000. Chcesz trenować w drużynie z ambicjami - dołącz do nas, trenujemy na sztucznej nowo oddanej do użytku murawie przy ul. Meissnera

Najnowszy film

turniej orunia cup

GIVOVA CUP
Ładowanie...

RG 2000 - Czarni Piece 11:0 (6:0)

• autor: rg2000headcoach, 2014-06-01 20:30

Nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując aż 11:0 drużynę Czarnych Piece. Mecz do jednej bramki, można się cieszyć, że w końcu jakiś rywal pojawił się w komplecie, choć chwilami wyglądało jakby zawodnicy grali tam za karę, wyczekując kiedy skończy się wreszcie ten mecz. Ale co zrobić - nie każdy może w życiu robić to co lubi. A przecież gramy w piłkę bo lubimy a mecz jest dla nas swiętem. No chyba, że jednak jest inaczej. Ale nie skupiajmy sie na problemach innych drużyn, zajmijmy sie sobą.

Sytuacji bramkowych mieliśmy co nie miara. Wykorzystaliśmy z jedną trzecią. Udało sie nam nie stracic bramki. Strzeliliśmy 11. Było kilka ładnych akcji, było kilka pięknych bramek. Było też dużo niedokładności w podaniach (cały czas ten najprostszy element gry w piłke nożną sprawia nam duże trudności). Cały czas gramy zbyt wąsko, niepotrzebnie jeździmy z piłką przy nodze gdy można po prostu podać do kolegi zamiast z nią do niego biec by potem ja stracic bo robi sie ciasno w danym miejscu i trzeba kiwac. Obroncy zaczynaja rozumiec potrzebe gry bez pilki i wyglada to coraz lepiej (widze, ze staracie sie to robic). Słabo funkcjonuje wymiana pozycji (zwlaszcza skrajny obronca z obronca srodkowym). Słabo wyglada pressing po stracie pilki na polowie przeciwnika.

Oczywiscie widac straszna dominacje zwlaszcza w grze z zespolami typu Czarni Piece ale chcialbym aby gra wygladala jeszcze lepiej bo wiem, ze Was na to stac. Juz za dwa tygodnie fajne granie z Cartusia, zapowiada sie super mecz. Ja juz nie moge sie doczekać - mam nadzieję, że Wy takze.

W meczu z Czarnymi wystapili:

Zubilewicz, Tusk, Otta, Górniewicz, Szultek, Lewczuk, Paśko, Ćwiek, Jędrzejczak, Swięcicki, Mikita oraz Grottel, Nagórny, Szwed, Tomaszewski, Kaczmarek

Byli też kontuzjowani Bocian oraz Schulz - milo było Was widzieć, zdrowiejcie jak najszybciej

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

GKS KolbudyRG 2000 Gdańsk
GKS Kolbudy 2:2 RG 2000 Gdańsk
2016-05-28, 11:00:00
Kolbudy, ul. Polna 55

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Polonia Gdańsk - RG 2000 Gdańsk
Bałtyk Gdynia II - Gedania II Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie - Arka Gdynia III
- Iskra Gdynia
GKS Żukowo - Portowiec Gdańsk
GKS Kolbudy - Morena Gdańsk
Lechia Gdańsk S.A. - KP Sopot

KP Sopot 2:5 Bałtyk Gdynia II
Gedania II Gdańsk 8:0 Orzeł Trąbki Wielkie
Iskra Gdynia 2:1 GKS Kolbudy
Morena Gdańsk 2:1 GKS Żukowo
Portowiec Gdańsk 0:8 Lechia Gdańsk S.A.
RG 2000 Gdańsk
Arka Gdynia III 7:2 Polonia Gdańsk