dzisiaj: 15, wczoraj: 74
ogółem: 2 236 664
statystyki szczegółowe
W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszyła się pierwsza edycja turnieju na Oruni informujemy, iż w dniu 13 kwiecień 2014 ( niedziela ) w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się kolejna edycja turnieju RG Cup.
ZOBACZ KTO WYGRAŁ RG Cup Orunia first edition
DOKŁADNA ROZPISKA GIER W ROZWINIĘCIU NEWSA
Centrum Piłkarskie R-GOL.com ufundowało nagrody rzeczowe dla uczestników turnieju.
GRUPA A GRUPA B
1. RG 2000 I 1. RG 2000 II
2. KP Sopot 2. Wicher Wierzchucino
3. Cartusia Kartuzy 3. Jaguar Kokoszki 2001
4. Gedania Gdańsk II 4. GKS Żukowo I
5. GKS Żukowo II 5. Karlikowo Sopot
Termin: 13 kwiecień 2014 ( niedziela )
Godziny: start 10.00 koniec 15.00
Miejsce: Gdańsk Orunia ul. Smoleńska 6
Partnerzy:
Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa ...
Regulamin turnieju RG CUP 2014 Orunia second edition 13 kwiecień 2014
Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy po 5 drużyn. W ramach grupy gramy każdy z każdym zgodnie z
harmonogramem gier.
GRUPA A GRUPA B
1. RG 2000 I 1. RG 2000 II
2. KP Sopot 2. Wicher Wierzchucino
3. Cartusia Kartuzy 3. Jaguar Kokoszki 2001
4. Gedania Gdańsk II 4. GKS Żukowo I
5. GKS Żukowo II 5. Karlikowo Sopot
Punkty:
3 - zwycięstwo
1 - remis
0 - porażka
W przypadku takiej samej ilości punktów u dwóch drużyn decyduje wynik bezposredniego spotkania. Jeśli jest remisowy
decyduje lepszy bilans bramkowy, więcej strzelonych bramek, mniej straconych goli.
W przypadku 3 lub więcej drużyn z taką samą ilością punktów decyduje mała tabela ( liczymy punkty z meczów
zainteresowanych drużyn )
Do półfinałow awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy ( A1-B2, A2-B1 )
O miejsca V,VI,VII i VIII graja drużyny, które zajęły w swoich grupach 3 oraz 4 miejsce ( według schematu z
harmonogramu )
O miejsce IX grają drużyny 5A-5B w meczu pomiędzy sobą ( 2x15 minut )
Czas gry - 15 minut bez przerwy i bez zatrzymywania czasu
To daje nam efektywny czas gry dla każdej drużyny – 90 minut
Auty rzucamy ręką zza głowy
Ilość zawodników - 12 max
Gramy - 6 plus bramkarz
Zmiany lotne w wyznaczonych strefach ( pomiedzy pachołkami z boku boiska usytuowanych na własnej połowie,
zawodnik musi najpierw opuścić boisko aby mógl w jego miejsce miejsce wejsc nowy )
Rzut karny z 9 m
W przypadku konieczności rozegrania rzutów karnych ( mecze o miejsca oraz półfinały ) gramy do pierwszego błędu.
Karnego nie może strzelać ciągle ten sam zawodnik chyba, że każdy z zawodników wykona już po jednym strzale, wtedy
ponownie zaczyna pierwszy strzelec a po nim kolejny aż do błedu jednej z drużyn.
Turniej przeznaczony dla rocznika 2000 i młodsi
Zawodnicy biorący udział w turnieju są zobowiązani ubezpieczyć się we własnym zakresie od następstw nieszczęśliwych
wypadków a także posiadać aktualne badania lekarskie stwierdzające zdolność do gry w piłkę
Grupa A oraz grupa B rozgrywają swoje mecze równocześnie. Boisko zostanie podzielone na dwa mniejsze ( mecze w
poprzek boiska na bramki 5x2m. )
Łącznie odbędzie się 30 meczów.
Najlepszy strzelec - zawodnik z największą ilością zdobytych bramek ( UWAGA - brani pod uwagę są TYLKO zawodnicy z
drużyn, które zajmą na koniec miejsca I-IV )
Najlepszy bramkarz - zawodnik z najmniejszą ilością straconych bramek ( UWAGA - brani pod uwagę są TYLKO
zawodnicy z drużyn, które zajmą na koniec miejsca I-IV )
Najlepszy zawodnik - zawodnik wybrany przez organizatorów turnieju ( UWAGA - brani pod uwagę są TYLKO zawodnicy z
drużyn, które zajmą na koniec miejsca I-IV )
|
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 26 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|